• POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE DO KLASY I

• Dyrekcja  Szkoły  Podstawowej Nr 1 im. Królowej Jadwigi  w Pcimiu ogłasza postępowanie rekrutacyjne do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025

Szczegóły oraz niezbędne druki dotyczące rekrutacji dostępne są w sekretariacie szkoły,  u wychowawców grup w przedszkolach oraz  na stronie internetowej szkoły.

Harmonogram czynności w postepowaniu rekrutacyjnym określa Zarządzenie nr 8/2024 Wójta Gminy Pcim z dnia 30 stycznia 2024 r.

Do klasy I szkoły podstawowej w pierwszej kolejności będą przyjmowani kandydaci zamieszkali w obwodzie szkoły na podstawie zgłoszenia rodziców. Kartę zgłoszenia należy złożyć  w sekretariacie szkoły (budynek dawnego gimnazjum) w godz. od 8:00  do 14:30 od 26 lutego 2024 r. do 18 marca 2024 r.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego w dniach 11-19 marca 2024 r.  na wniosek rodziców, pod warunkiem, że szkoła będzie dysponować wolnymi miejscami.

ZARZĄDZENIE: Scan_zarzadzenie_8-2024_w_sprawie_rekrutacji.pdf

KARTA  ZGŁOSZENIA: Karta_zgloszenia_2024.2025.docx