• Szanowni Państwo,

do kuratorium oświaty docierają informacje, zwłaszcza od uczniów klas maturalnych, którzy twierdzą, że nie wiedzą jak będzie wyglądał egzamin maturalny w 2023 roku.

W związku z tym bardzo prosimy o zamieszczenie na stronach internetowych Państwa szkół osobnych odnośników/zakładek/linków (lub też ich uaktualnienie) do stron internetowych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie tak, aby uczniowie i nauczyciele mogli na bieżąco śledzić pojawiające się informacje i materiały związane z egzaminem ósmoklasisty, egzaminem maturalnym i egzaminami zawodowymi. Jest to szczególnie ważne w okresie kiedy egzaminy ósmoklasisty i egzaminy maturalne będą odbywały się w oparciu o wymagania egzaminacyjne.

link na stronę oke http://www.oke.krakow.pl/inf/staticpages/index.php?page=20190103115717492

Stanisław Matoga

starszy wizytator