• SKRZYNKA ZAUFANIA

W naszej szkole funkcjonuje

"SKRZYNKA ZAUFANIA" dla uczniów.

Została zawieszona obok drzwi Gabinetu Pedagoga Szkolnego.

Drogi Uczniu!
        Jeśli coś Cię martwi, masz jakiś problem lub byłeś świadkiem agresji czy też przemocy w  szkole, możesz anonimowo się tym podzielić . Oto skrzynka, do której możesz wrzucić list z opisem niepokojącego Cię problemu. Dzięki tej skrzynce masz możliwość podzielenia się informacjami o problemach naszej szkoły, swojej klasy czy też swoich rówieśników, o których dorośli często nie mają pojęcia.

Skrzynka - to szansa na to, byś w naszej  szkole czuł się bezpiecznie, aby atmosfera tu panująca służyła nauce i prawidłowemu rozwojowi każdego ucznia.

Dzięki Waszym spostrzeżeniom i sygnałom będziemy mieli możliwość skutecznego reagowania na zaistniałe niepożądane sytuacje, tym samym zapewniając Wam niezbędną pomoc i wsparcie.

Dzięki tej skrzynce otrzymasz pomoc.

ZASADY DOBREJ KORESPONDENCJI:

• Nie używamy wulgaryzmów.
        • Nie obrażamy ani nie wyzywamy.
        • Twój list może być anonimowy.
        • Nie traktujmy tej korespondencji jako żartu.