• PRZYWOZY I ODWOZY

PRZYWOZY:

7.20 - PCIM KRZYWICA (TRANSFORMATOR)

7.21 - PCIM KRZYWICA SZKOŁA

7.25 - PCIM NADRABIE

7.35 - ŚWIĄTKI

7.45 - MARCHÓWKA

7.45 - ŁUCZANY

ODWOZY:

CODZIENNIE:

12.40 - PCIM KRZYWICA, ŚWIĄTKI, NADRABIE

13.30 - MARCHÓWKA, ŁUCZANY

13.40 - PCIM KRZYWICA, ŚWIĄTKI, NADRABIE

14.20 - PCIM KRZYWICA, NADRABIE, ŚWIĄTKI

KOTOŃ - 13.25

• LAPTOP DLA UCZNIA

• Laptopy dla czwartoklasistów. Kiedy dzieci je dostaną? Jest termin

Dostawy darmowych laptopów dla czwartoklasistów trafią do dzieci już na początku drugiego tygodnia września. Sprzęt otrzyma 44 uczniów klas czwartych naszej szkoły. Dodatkowo nauczyciele dostaną bon na zakup laptopa w wysokości 2,5 tys. zł.

Na każdym z laptopów ma być wygrawerowany orzeł oraz napis „Rzeczpospolita Polska”, co miałoby zapobiec odsprzedaży sprzętu. Co do zasady, laptopy nie będą stanowiły własności uczniów, lecz rodziców lub prawnych opiekunów, na podstawie umowy zawartej przez nich z organem prowadzącym

Program Laptop dla Ucznia", którego celem jest podniesienie kwalifikacji cyfrowych młodych ludzi, jest dużym wyzwaniem logistycznym.

Laptopy dla czwartoklasistów stają się od dziś stałym elementem polskiego systemu oświaty. Program ten ma wymiar edukacyjny i społeczny.

Służy wyrównywaniu szans i zamyka erę szkoły dwóch prędkości, zakłada bowiem, że każdy uczeń IV klasy szkoły podstawowej    w Polsce otrzyma na własność bezpłatny laptop.

Dzieci mogą korzystać z tego sprzętu w szkole i w domu, rozwijać  swoje pasje, zainteresowania i w efekcie nabywać kompetencje cyfrowe     w praktyce.

• OBIADY - INFORMACJA

• SZANOWNI RODZICE

Zapraszamy do skorzystania z oferty Naszej stołówki, którą prowadzi Pan Stanisław Filipek Catering StaF

Cena pełnych obiadów — 6,50 zł., zupa — 2 zł, drugie danie — 5,50 zł.,

Oferta tylko dla I i II klas

Cena pełnych obiadów — 8,50 zł., zupa — 3,5 zł, drugie danie — 7,50 zł.,

Oferta dla pozostałych klas

Zapisy na obiady w stołówce szkolnej oraz  pod numerem telefonu : 792 179 111

Zachęca się do uiszczenia opłaty na konto bankowe:

Catering StaF 32-436 Tokarnia 373

Przy przelewie proszę podać imię, nazwisko, klasę, miejscowość i numer szkoły.

Wpłaty gotówkowe przyjmujemy na stołówce u Pań intendentek.

Opłaty bardzo prosimy uiszczać od l do 10 każdego miesiąca.

Możliwe jest zgłaszanie odpisów za posiłki (z wyłączeniem dni dyżurów), z którego dziecko nie będzie korzystać. Odpisy będą odliczane od płatności za kolejny miesiąc. Wartość kwoty do rozliczenia obliczana jest przez Intendenta — w tym celu prosimy o kontakt z Panią Intendentką.

Chcąc zgłosić odpis należy: zgłosić nieobecność dziecka najpóźniej do godziny 8:00 w dzień nieobecności poprzez wiadomość SMS, podając w nim imię, nazwisko oraz dokładną datę nieobecności pod numerem telefonu

792 179 111

W przypadku niezgłoszenia nieobecności w wyznaczonym terminie, odpis nie będzie uwzględniony  w rozliczeniu. Rodzic ma prawo odebrać zapłacony posiłek, gdy dziecka nie ma w szkole, a odpis nie został zrobiony. Należy jednak poinformować o tym Intendenta oraz odebrać posiłek najpóźniej do godziny 12:00.