• TO DLA NAS WAŻNE

KONKURS SZKOLNY

W dniu 25.02.2020r. odbyły się szkolne eliminacje do konkursu:

„ Chrząszcz brzmi w trzcinie, czyli wierszyki łamiące języki”.

O możliwość zakwalifikowania się do etapu międzyszkolnego ubiegało się 19 uczniów z  klas  I-III.

Jury wyróżniło następujące osoby:

wśród klas pierwszych:

FILIPA PIWOWARSKIEGO i jego interpretację wiersza „Szczur i gbur” Agnieszki Frączek

wśród klas drugich:

KAMILĘ KACZMARCZYK i jej interpretację wiersza „Piechur z Pyrzyc” Małgorzaty Strzałkowskiej

wśród klas trzecich:

FRANCISZKA BZDEKA w wierszu „Szczur i gbur” Agnieszki Frączek.

W kategorii Duety do międzyszkolnego etapu zakwalifikowały się uczennice z klasy pierwszej: JAGODA RÓG I AMELIA JANTAS z wierszem „W krzaczkach” Agnieszki Frączek.

Ten sam wiersz w międzyszkolnym konkursie będzie również deklamował z klasy drugiej: RAFAŁ  PANDYRA.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii ŚWIETLICA - III,IV

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii ŚWIETLICA -I, II 2019.

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 19 lutego 2019 roku w świetlicy szkolnej odbył się I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt.,,Chrząszcz brzmi w trzcinie", czyli wierszyki łamące języki.
          Uroczystość otworzył V-ce Dyrektor Szkoły mgr Waldemar Mosór.
          Do konkursu przystąpiło 86 uczniów ze Szkół Podstawowych z  miejscowości takich jak: Bęczarka, Droginia, Kasinka Mała, Krzyszkowice, Myślenice (Szkoła Podstawowa nr 5 ), Pcim (Szkoła Podstawowa nr 1 i 3), Polanka, Stróża (Szkoła Podstawowa nr 3), Tenczyn, Tokarnia, Trzebunia, Zawada.
          Zmagania konkursowe odbywały się w dwóch kategoriach:recytacja indywidualna oraz w duecie.
          Jury wyłoniło lauratów - po jednym w każdej grupie wiekowej, jeśli chodzi o recytację indywidualną, oraz jedną parę duetową.
          Na uwagę zasługuje bardzo wysoki poziom przygotowania uczniów pod względem merytorycznym i artystycznym. Gratulujemy wszystkim wykonawcom. Natomiast opiekunom dziękujemy za zaangażowanie, trud i poświęcenie czasu dzieciom.

Zdobyliśmy I miejsce w kategorii  duet.
          Laureatami zostali  uczniowie naszej  szkoły:
          Maria Guśpiel i Filip Druzgała z klasy III b

GRATULUJEMY!!!

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii I KONKURS RECYTATORSKI.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii ŚWIETLICA IX, X - 2018 R..

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii ŚWIETLICA SZKOLNA - I PÓŁROCZE.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii MARZEC 2018 -ŚWIETLICA SZKOLNA.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KWIECIEŃ NA ŚWIETLICY SZKOLNEJ.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii MAJ W ŚWIETLICY SZKOLNEJ.

GALERIA - PAŹDZIERNIK 2016⇒ swietlica.pdf

GALERIA ⇒​ZAJĘCIA SWIETLICOWE - LISTOPAD 2016.

GALERIA:  ŚWIETLICA LUTY - MARZEC 2017 R.

GALERIA :KWIECIEŃ W SWIETLICY SZKOLNEJ

GALERIA: MAJ W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

GALERIA:CZERWIEC NA ŚWIETLICY SZKOLNEJ.